Pomoc kořením

Pomoc kořením

Koření jako potencionální pomocník pro Vaše neduhy

Lidé se v poslední době stále více odvrací od moderní medicíny poslední doby a zajímají se o přírodní léčbu. Toto je dáno ztrátou důvěry v moderní medicínu.

 

Co lékařská věda nedokázala, je zvýšit kvalitu našeho života. Můžeme se dožít díky transplantacím vyššího věku, ale většinou se šťastnějšími a spokojenějšími nestaneme. Stále přibývají civilizační choroby. Klasická medicína začíná pomalu chápat, že člověk musí být ošetřován jako celek. Dokazuje se, že lékař je pouhým průvodcem nemocného, který si musí tuto cestu nemoci projít sám.

 

Nemoc je znamením na to, co děláme špatně. Podvědomí nám dává signály, co máme změnit. Pouhý příjem chemikálií, které mají spoustu vedlejších účinků, nemůže mnoho změnit. Musíme pro své zdraví udělat něco sami. Patří k tomu zdravá výživa, pohyb a hlavně pozitivní postoj k životu. Přírodní medicína není pouhým léčením příznaků, léčí celého člověka. Koření může mít význam i při psychických problémech a nevyrovnanosti. S kořením, které můžete denně používat, necháváte na sobě pracovat přírodu, můžete předcházet nemocem a podporujete svou tělesnou pohodu.

Vloženo dne 2017-03-13 First category 0 2230

ZANECHAT KOMENTÁŘLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Blog archív

Blog kategorie

Poslední komentáře

žádný komentář

Blog hlednání

QR code

Menu